Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtipy o blondínkach

23. 11. 2010

 • Blondýnka jede autem a zastaví ji policajt. "Doklady prosím." Blondýnka na něj tupě zírá. "No takovou kartičku, je na ní vaše fotka. Blondýnka chvíli váhá, za chvíli se začne přehrabovat v kabelce. Vyndá zrcátko a podá mu ho. Policajt se na něj podívá a řekne: "To jste mohla říct dřív, že jste policajt, jeďte."

   
 • Stojí blondýna pod sloupem veřejného osvětlení a klepe na sloup. Jde kolem policista a ptá se ji :"Slečno, proč klepete na ten sloup?" A blondýna mu odpoví :"Ale je tu napsáno prodám byt 2+1 a tak klepu ale asi nikdo není doma." A policista ji odvětí: "Tak klepejte dál někdo musí být doma, protože nahoře se svítí."

   
 • Proč blondýnky otevírají mléko už v krámě? Protože je tam napsáno "zde otevřít".

   
 • Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... ".

   
 • Jde blondynka do odchodu a koupi si kilo jablek a kazde si necha zabalit zvlast, veme si jeste kilo bananu, taky si je necha zabalit zvlast, a jeste se tak rozhlizi, co by si koupila a prodavac ji rika: Ty kravo, na ten mak se ani nedivej!!!

   
 • Dve blondynky stoji na nastupisti. Jedna se pta pruvodci: Doveze me tento vlak do Prahy? Ne. odpovi pruvodci. A me? ozve se druha ...

   
 • Letí blondýnka a prase do vesmíru a ješte pred startem dostane blondýnka i prase obálku. Asi po dvou hodinách letu prijde cas, aby se do své obálky podívalo prase. Prase si tedy svou obálku rozlepí, zamyslí se a zacne lítat po rakete a mackat všelijaký cuplíky. Blondýna to sleduje a myslí si:"Hm, prase a tak duležitý úkol, co budu mít v obálce asi já?" Po dalších dvou hodinách je cas, aby se do obálky podívala blondýna. Blondýna celá nedockavá obálku otevre a tam stojí:" NAKRM PRASE A NA NIC NEŠAHEJ !!!"

   
 • Proč se blondýnky smějou když je bouřka? Protože si myslí že je někdo fotí!

   
 • Při jízdě autem si stěžuje blondýnka manželovi, že jsou ti chodci neukáznění a pletou se ji do cesty. A manžel říká: "Sjeď radši z toho chodníku !"

   
 • Jede v Římě papež ve svém papamobilu a všimne si, že za vozidlem utíká blondýnka. " Zastavte, neboť tato žena potřebuje rozřešení !" Velitel ochranky však prohlásí, že je to teroristka. Když papež vidí, že blondýnka stále běží za papamobilem, má jazyk na vestě, striktně poručí zastavit vozidlo. Blondýnka přiběhne k papamobilu a z posledních sil vykřikne : "Jednu vanilkovou !"

   

 • Povídá blondýnka druhé blondýnce: ,,Když uhádneš kolik mám laků na nehty,tak ti dám oba dva" a ta druhá na to: ,,Nevím pět?"

   
 • Stojí blondýna pod sloupem veřejného osvětlení a klepe na sloup. Jde kolem policista a ptá se ji :"Slečno, proč klepete na ten sloup?" A blondýna mu odpoví :"Ale je tu napsáno prodám byt 2+1 a tak klepu ale asi nikdo není doma." A policista ji odvětí: "Tak klepejte dál někdo musí být doma, protože nahoře se svítí."

   
 • Stojí dvě blondýny na mostě a ta první povídá: ,,Hele, nevíš co to za náma teče za řeku??? Je to Labe nebo spíš Vltava???" Druhá se hned začne vytahovat a nabídne se: ,,Víš co? Já tam skočím a hned to poznám!" Ta první nadšeně přikývne a tak ta druhá skočí. První čeká a asi po hodině se připlazí její kamarádka, uplně zmlácená a z posledníchsil zařve: ,,Ty krávo! Dálnice na Brno!!!"

   
 • Ptá se ráno manžel manželky - blondýnky: "Přeješ si kávu do postele?" "Radši do hrníčku, miláčku."

   
 • Prijde blondyna do obchodu a preje si ksiltovku. Prodavac ji nejake nabidne, blodyna si je vsechny vyzkousi, ale stale opakuje:"Nee, ta se mi nelibi..., to neni ono..., nemate nejake jine...?" Prodavac proto zajde do skladu, prinese blondyne dalsi, ale blondyne se zadna nezda."Slecno" povida ji prodavac "jsme nejlepe vybaveny obchod ve meste a jine druhy ksiltovek se ani nevyrabeji, tak ja opravdu nevim co chcete!""Vite, ja bych chtela takovou tu ksiltovku, no... to musite znat..., no, takovou tu s tim ksiltem dozadu.

   
 • Dívají se dvě blondýnky z okna na ulici a v tom jedna říká:Hele,můj manžel se vrací domů a nese kytici,to zase budu muset roztáhnout nohy!Kamarádka se diví: A to nemáte doma vázu?

   
 • Blondýnka na křižovatce lehce drcne do jiného auta. Z něho vyběhne nasraný chlap a křičí na blondýnu: "Ty krávo, dělala jsi si někdy řidičák?!" "Určitě víckrát jak ty, debile!"

   
 • Běží černovláska bruneta a blondýna po poušti a honí je lev.Černovláska vezme písek a hodí mu ho do očí.Bruneta taky vezme písek a hodí mu ho do očí.Pak uvidí strom černovláska a bruneta na něj vylezou a křičí na blondýnu "polez,polez sežere tě"a blondýna řiká "a proč já sem mu písek do očí neházela"

   
 • Víte jak umírá mozková buňka blondýnky? O samotě.

   
 • Jakou dostanete odpoved od blondýnky zeptáte-li se jí, zda vám svítí blinkry? Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano......

   
  • Novomanželka peče štrůdl. Před tím, než ho vloží na pekáč do trouby, tak odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává. "Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka. Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče a tam manžel vidí, jak tchýně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví: "Protože mám malej plech!"

    
  • Baví se dvě duše v ráji: "Jaká byla poslední věta, kterou jsi slyšel na zemi?" "Byl to hlas mé ženy." "A co říkala?" "Když mě na chvíli pustíš k volantu, budeš úplný anděl."

    
  • Víte, jak poznáte to, že blondýnka došla k vyvrcholení? Upustí svůj pilníček na nehty.

    
  • Jede novopečená řidička autem a vedle silnice vidí na sloupě montéra. Opovržlivě se usměje a prohlásí: "Zbabělec!"

    

   

  Kipíruj so zdrojom: hanulka.cz

  Exkluzívne ti ponúkam odoslanie vtipov na mail.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 90176
Měsíc: 829
Den: 35